Nezávislí vývojáři Circlegate dnes vydali novou verzi aplikace CG Transit pro platformu Android.

Aplikace CG Transit je už téměř čtyři roky jediná česká aplikace umožňující vyhledávání spojení v offline datech jízdních řádů vlaků, autobusů a MHD v České republice a na Slovensku. Patří k nejlépe hodnoceným aplikacím týkajících se cestování na českém Google Play a App Store.V této nové předvánoční verzi aplikace přináší další porci vylepšení, mezi které patří zejména:

   

Čerstvé majitele chytrých hodinek na platformě Android Wear může zajímat možnost spustit aplikaci CG Transit také na tomto novém druhu zařízení. Narozdíl od většiny aplikací jde CG Transit trochu jiným směrem, aplikace totiž přímo v hodinkách umožňuje plnohodnotné vyhledávání spojení a to offline, i bez připojeného telefonu. Telefon je v tomto případě nutný pouze pro hlasové zadání hledané trasy. Aplikace si ale automaticky synchroizuje s telefonní verzí také historii vyhledávání, takže časté trasy lze zadat rychle i bez telefonu.

Aplikace CG Transit je zdarma dostupná na Google Play a App Store. Data jízdních řádů jsou zpoplatněna ročním licenčním poplatkem a k dispozici jsou zvýhodněné balíčky jízdních řádů (např. Česká republika nebo Slovensko). Každý uživatel má možnost veškerou funkčnost aplikace vyzkoušet po jeden měsíc zdarma.

Zde je k dispozici presskit obsahující obrázky z aplikace a další grafiku.

Odkazy pro stažení aplikace:

Kontaktní informace: